78 % av ikke-profesjonelle kunder taper penger når de handler i CFD-er. Du bør vurdere om du har råd til å ta den høye risikoen for å tape pengene dine.

Ta en posisjon på MT4
​hos CMC Markets 

  • Åpne en konto helt kostnadsfritt – ingen minimumsinnskudd
  • Etablert i 1989
  • Notert på London Stock Exchange
  • Omfattende opplærings- og risikohåndteringsverktøy
CMC Markets

Ønsker du å handle aksje-CFDer? Søk om en Next Generation konto

Åpne en konto med 3 enkle steg

1

Fullfør søknadsskjema

Vi behandler alle søknader fortløpende.

2

Sett inn penger

Sett inn penger via kort eller som en bankoverføring. Ingen krav til minsteinnskudd.

3

Start å handle

Last ned MT4 og kom i gang via PC, mobil eller nettbrett.

Hva er 
MetaTrader 4?

CMC Markets

MetaTrader 4 (MT4) er utviklet av MetaQuotes, en av de mest populære valutahandelsplattformene globalt. I tillegg til valuta, kan du også handle et stort utvalg av CFDer innen indekser og råvarer. 

MT4 tillater deg å bruke automatiserte programmer kalt ‘Expert Advisors’ (EAs), som overvåker markedene og vil kunne handle på vegne av deg. Du kan bygge ditt eget program, eller benytte deg av de såkalte ‘Expert Advisors’. 

Last ned MT4 platformen til din PC, eller handle når du er på farten med MT4-appen for Iphone, Ipad og Android.

CMC MarketsCMC Markets

MT4 funksjoner og fordeler

Vi er glad for å kunne presentere MT4 som en tilleggsfunksjon for våre kunder.
Utforsk fordelene med MT4:

  • Konkurransedyktige spreader på lik linje med vår Next Generation plattform
  • Automatiser dine handler med robothandler (Expert Advisors)
  • Se og kopier handelsstrategier
  • Analyser markedene med et bredt utvalg av avanserte charttyper, indikatorer og tegneverktøy
  • Konfigurer ditt oppsett og velg mellom 22 ulike språk
  • Handle når du er på farten med MT4-applikasjoner for Iphone og Android

Handle på de store markedene 

CMC Markets

Med MT4 kan du handle CFDer på et bredt utvalg av valuta, indekser og råvarer. Ta en posisjon på 30 forskjellige valutapar, inkludert EUR/USD, GBP/USD og USD/JPY, indekser som UK 100 og USD 30 og råvarer som Gull, Sølv og Crude Oil (West Texas og Brent). 

Ønsker du å handle aksje-CFDer, kan du søke om en konto på Next Generation plattform for å få tilgang til 9,000 aksjer, inkludert 1,000 ETF-er.

MT4-markeder og spread detaljer

ValutaparMin. spread (pts) Antall CFDer per lotMin. lotsMaks kontraktsstørrelse (lots)Marginkrav
AUD/USD0.7100,0000.01405%
EUR/GBP1.1100,0000.01203.3%
EUR/JPY1.5100,0000.01203.3%
EUR/USD0.7100,0000.01403.3%
GBP/USD0.9100,0000.01103.3%
NZD/USD2100,0000.01203.3%
USD/CHF1.5100,0000.01205%
USD/JPY0.7100,0000.01405%
AUD/JPY1.3100,0000.01205%
AUD/NZD4100,0000.01105%
EUR/AUD2.3100,0000.01205%
EUR/CAD2.8100,0000.01103.3%
EUR/CHF2.5 100,0000.01203.3%
EUR/HUF25100,0000.0155%
EUR/NOK34.9100,0000.0155%
EUR/NZD5.6100,0000.01105%
EUR/PLN26100,0000.0155%
EUR/SEK4.3100,0000.0155%
GBP/AUD1.8100,0000.01203.3%
GBP/CHF3.1100,0000.01103.3%
GBP/JPY2.5100,0000.01203.3%
GBP/NZD4.8100,0000.01205%
NZD/CAD3.7100,0000.01405%
USD/CAD1.7100,0000.01203.3%
USD/HUF20100,0000.0155%
USD/NOK25100,0000.0155%
USD/PLN20100,0000.0155%
USD/SEK3100,0000.0155%
USD/SGD3100,0000.01105%
USD/TRY8100,0000.0155%
US Dollar Index81,0000.01105%
IndekserMin. spread (pts) Antall CFDer per lotMin. lotsMaks kontraktsstørrelse (lots)Marginkrav
Australia 2001250.0155%
France 401100.0155%
Germany 301250.0155%
Hong Kong 505500.01210%
UK 1001100.0155%
US 301.450.0155%
US NDAQ 1001200.0155%
US SPX 5005500.01205%
Canada 6082000.01510%
China A501010.012010%
Euro 501.6100.01405%
Italy 401250.01510%
Japan 22575000.01205%
Netherlands 252.52000.01510%
Norway 2591000.011010%
Poland 201.8200.01510%
Spain 355100.01510%
Sweden 300.51000.011010%
Switzerland 204100.01510%
Råvarer Min. spread (pts) Antall CFDer per lotMin. lotsMaks kontraktsstørrelse (lots)Marginkrav
Crude Oil Brent31,0000.011010%
Crude Oil West Texas31,0000.011010%
Gold0.31000.01105%
Natural Gas0.310,0000.01110%
Palladium101000.01110%
Platinum10500.01110%
Silver2.55,0000.01210%

Kom i gang med MT4

TOP

Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å optimalisere brukeropplevelsen. Ved å fortsette å bruke nettstedet godtar du cookies. Besøk vår Cookie Policy dersom du ønsker endre dine innstillinger for informasjonskapsler

Lukk
Finanstilsynets standardiserte risikoadvarsel: CFD-er er komplekse finansielle instrumenter og investeringer i disse innebærer høy risiko for å tape penger raskt, grunnet gearing. 78% av ikke-profesjonelle kunder taper penger når de handler i disse produktene. Du bør vurdere om du forstår hvordan CFD-er fungerer og om du har råd til å ta den høye risikoen for å tape pengene dine.