78% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Typowe spready

Typowe spready odzwierciedlają stałość kwotowania w ciągu dnia. Poniższa tabelka przedstawia najpopularniejsze średnie spready CMC Markets z poprzedniego miesiąca kalendarzowego.

Otwórz rachunek i zacznij przeprowadzać transakcje

Spready Forex:
1-30 listopada 2018

99InstrumentMinimalny spread1 
(pkt)
Typowy spread2
(pkt)
Średni spread3
(pkt)
AUD/GBP0,90,91,068
AUD/JPY1,31,31,440
AUD/NZD4,34,44,510
AUD/USD0,70,70,726
EUR/AUD2,52,62,800
EUR/CHF2,52,52,678
EUR/GBP1,11,11,262
EUR/JPY1,51,51,638
EUR/NOK34,334,638,406
EUR/USD0,70,70,748
GBP/AUD2,02,12,515
GBP/EUR1,41,51,781
GBP/JPY2,52,52,744
GBP/NZD5,45,46,536
GBP/USD0,90,91,068
NZD/AUD3,73,73,812
NZD/USD2,02,02,012
USD/CAD1,71,71,746
USD/CHF1,51,51,631
USD/JPY0,70,70,776
USD/NOK25,025,026,719

1. Spread minimalny jest najniższym spreadem przedstawionym dla danego instrumentu. Jeżeli spread na rynku bazowym poszerzy się w godzinach transakcyjnych lub gdy przeprowadzasz transakcje poza tymi godzinami, spread prezentowany na platformie może być szerszy. Spready przedstawione są dla pierwszej dostępnej ceny przy średniej wielkości transakcji na danym instrumencie. Spready będą poszerzane w przypadku większych transakcji, więcej szczegółów na platformie.

2. Typowe spready to najczęściej występujące w poprzednim miesiącu kalendarzowym spready. Przykładowo, jeżeli spread w danym okresie wynosił: 0,7 pkt, 0,9 pkt, 1,5 pkt, 0,9 pkt, 2,0 pkt, i 0,9 pkt, naszym typowym spreadem będzie 0,9 pkt. W odróżnieniu od innych brokerów CFD, nasze typowe spready są znacznie bliższe spreadom minimalnym.

3. Średnie spready stanowią średnią wszystkich spreadów danego instrumentu na podstawie wszystkich publikowanych cen z poprzedniego miesiąca kalendarzowego.

Uwaga: typowe, średnie i minimalne spready mogą zostać poszerzone pod wpływem zmienności rynku.

Powyższe spready przedstawione są tylko w celach demonstracyjnych. Najbardziej aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na platformie.



CMC Markets

Wielokrotnie nagradzana platforma transakcyjna^

Nasza niezawodna i szybka, wielokrotnie nagradzana platforma webowa oraz aplikacje na urządzenia mobilne zawierają zaawansowany pakiet wykresów oraz wiele, w pełni konfigurowalnych narzędzi transakcyjnych, pozwalających wykorzystać potencjał rynku Forex.

Poznaj naszą platformę transakcyjną

Rachunek demo

Wypróbuj transakcje CFD na wirtualnych środkach, bez ryzyka

Rachunek rzeczywisty

Uzyskaj dostęp do wszystkich naszych instrumentów, narzędzi transakcyjnych i wskaźników.

Przejdź do CMC Markets

Zmień swojego brokera na CMC Markets

CMC Markets
  • Wielokrotnie nagradzana^platforma transakcyjna oraz aplikacje mobilne
  • Zaawansowane wykresy, narzędzia transakcyjne, innowacyjna nawigacja po platformie
  • W 100% automatyczne wykonywanie zleceń, bez pośrednictwa i interwencji dilera
  • Narzędzia do zarządzania ryzykiem
  • Ponadto: dostęp do bezpłatnych seminariów, webinariów, materiałów edukacyjnych

Przejdź do CMC Markets

CMC Markets

Kontrakty Ekspresowe

Proste, błyskawiczne i z ograniczonym ryzykiem. Przeprowadzaj transakcje z ograniczonym ryzykiem na Kontraktach Ekspresowych z okresem wygasania trwającym od 30 sekund do 1 godziny. Pozwalają one na wykorzystanie ruchów cen na stabilnych i zmiennych rynkach, takich jak pary walutowe, indeksy czy surowce i towary. Po prostu zdecyduj, czy według Ciebie po upływie określonego czasu cena danego instrumentu będzie wyższa czy niższa od aktualnej ceny rynkowej. Kontrakty Ekspresowe dostępne są tylko dla Klientów Profesjonalnych.

Dowiedz się więcej o Kontraktach Ekspresowych

Co jeszcze może Cię zainteresować:

Wiadomości i analizy

Wiadomości ekonomiczne i analizy naszych ekspertów.

Dowiedz się więcej

Instrumenty

Wybieraj spośród tysięcy instrumentów: Forex, indeksy, surowce, akcje, obligacje

Dowiedz się więcej

Edukacja

Sprawdź ofertę bezpłatnych materiałów edukacyjnych, webinariów i seminariów.

Dowiedz się więcej

^ Wybrane nagrody / rankingi : tytuł Etyczna Firma 2018 przyznany przez Puls Biznesu, najlepszy w kategorii zagraniczny broker Forex roku 2017 od FxCuffs, najszybsza reakcja obsługi klienta wg. FxMag 2017, najwyższa ocena dla obsługi klienta CMC Markets w Polsce w rankingu FxMag 2017, broker roku (Financial Services Provider of the Year) od Shares Awards 2013, 2014, 2015, najlepszy broker CFD i najlepsza platforma mobilna (Best CFD Provider' & 'Best Mobile/Tablet Trading Application) od Shares Awards 2015, wyróżnienie za unikalne cechy platformy transakcyjnej (Best Trading Platform Features) oraz za najlepszą platformę mobilną (Best Mobile Platform) od Investment Trends 2015 UK Leveraged Trading Report, najlepsza platforma mobilna (Best Mobile/Tablet Application) od Online Personal Wealth Awards 2015, najlepsza obsługa klienta forexowego (Best Forex Customer Service), UK Forex Awards 2015, nagroda za edukację inwestorów (Best Investor Education) od Shares Awards 2014.

Rachunek demo

Wypróbuj transakcje CFD na wirtualnych środkach, bez ryzyka

Rachunek rzeczywisty

Uzyskaj dostęp do wszystkich naszych instrumentów, narzędzi transakcyjnych i wskaźników.

DO GÓRY

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu optymalizacji korzystania z niej przez użytkownika. Aby zaakceptować pliki cookie, korzystaj z niej, tak jak dotychczas. W każdym momencie możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookie, zgodnie z naszą Polityką plików cookie. Informacje o Cookies.

Zamknij
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 78% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.