Typowe spready

Typowe spready odzwierciedlają stałość kwotowania w ciągu dnia. Poniższa tabelka przedstawia najpopularniejsze średnie spready CMC Markets z poprzedniego miesiąca kalendarzowego.

Otwórz rachunek i zacznij przeprowadzać transakcje

Otwórz rachunek

Straty mogą przewyższyć depozyt

Spready Forex:
1-31 maja 2018

InstrumentMinimalny spread1 
(pkt)
Typowy spread2
(pkt)
Średni spread3
(pkt)
AUD/GBP0,91,01,031
AUD/JPY1,31,31,426
AUD/NZD4,04,14,209
AUD/USD0,70,70,726
EUR/AUD2,32,42,550
EUR/CHF2,52,52,650
EUR/GBP1,11,11,216
EUR/JPY1,51,51,602
EUR/NOK34,935,639,015
EUR/USD0,70,70,734
GBP/AUD1,82,02,299
GBP/EUR1,41,51,701
GBP/JPY2,52,52,668
GBP/NZD4,85,05,932
GBP/USD0,91,01,092
NZD/AUD3,53,53,591
NZD/USD2,02,02,011
USD/CAD1,71,71,733
USD/CHF1,51,51,655
USD/JPY0,70,70,775
USD/NOK25,025,027,174

1. Spread minimalny jest najniższym spreadem przedstawionym dla danego instrumentu. Jeżeli spread na rynku bazowym poszerzy się w godzinach transakcyjnych lub gdy przeprowadzasz transakcje poza tymi godzinami, spread prezentowany na platformie może być szerszy. Spready przedstawione są dla pierwszej dostępnej ceny przy średniej wielkości transakcji na danym instrumencie. Spready będą poszerzane w przypadku większych transakcji, więcej szczegółów na platformie.

2. Typowe spready to najczęściej występujące w poprzednim miesiącu kalendarzowym spready. Przykładowo, jeżeli spread w danym okresie wynosił: 0,7 pkt, 0,9 pkt, 1,5 pkt, 0,9 pkt, 2,0 pkt, i 0,9 pkt, naszym typowym spreadem będzie 0,9 pkt. W odróżnieniu od innych brokerów CFD, nasze typowe spready są znacznie bliższe spreadom minimalnym.

3. Średnie spready stanowią średnią wszystkich spreadów danego instrumentu na podstawie wszystkich publikowanych cen z poprzedniego miesiąca kalendarzowego.

Uwaga: typowe, średnie i minimalne spready mogą zostać poszerzone pod wpływem zmienności rynku.

Powyższe spready przedstawione są tylko w celach demonstracyjnych. Najbardziej aktualne informacje znajdziesz bezpośrednio na platformie.



CMC Markets

Wielokrotnie nagradzana platforma transakcyjna^

Nasza niezawodna i szybka, wielokrotnie nagradzana platforma webowa oraz aplikacje na urządzenia mobilne zawierają zaawansowany pakiet wykresów oraz wiele, w pełni konfigurowalnych narzędzi transakcyjnych, pozwalających wykorzystać potencjał rynku Forex.

Poznaj naszą platformę transakcyjną

Rachunek demo

Wypróbuj transakcje CFD na wirtualnych środkach, bez ryzyka

Rachunek rzeczywisty

Uzyskaj dostęp do wszystkich naszych instrumentów, narzędzia transakcyjnych i wskaźników.

Otwórz rachunek

Straty mogą przewyższyć depozyt

Przejdź do CMC Markets

Zmień swojego brokera na CMC Markets

CMC Markets
  • Wielokrotnie nagradzana^platforma transakcyjna oraz aplikacje mobilne
  • Zaawansowane wykresy, narzędzia transakcyjne, innowacyjna nawigacja po platformie
  • W 100% automatyczne wykonywanie zleceń, bez pośrednictwa i interwencji dilera
  • Narzędzia do zarządzania ryzykiem
  • Ponadto: dostęp do bezpłatnych seminariów, webinariów, materiałów edukacyjnych

Przejdź do CMC Markets

CMC Markets

Kontrakty Ekspresowe

Proste, błyskawiczne i z ograniczonym ryzykiem. Przeprowadzaj transakcje z ograniczonym ryzykiem na Kontraktach Ekspresowych z okresem wygasania trwającym od 30 sekund do 1 godziny. Pozwalają one na wykorzystanie ruchów cen na stabilnych i zmiennych rynkach, takich jak pary walutowe, indeksy czy surowce i towary. Po prostu zdecyduj, czy według Ciebie po upływie określonego czasu cena danego instrumentu będzie wyższa czy niższa od aktualnej ceny rynkowej.

Dowiedz się więcej o Kontraktach Ekspresowych

Co jeszcze może Cię zainteresować:

Wiadomości i analizy

Wiadomości ekonomiczne i analizy naszych ekspertów.

Dowiedz się więcej

Instrumenty

Wybieraj spośród tysięcy instrumentów: Forex, indeksy, surowce, akcje, obligacje

Dowiedz się więcej

Edukacja

Sprawdź ofertę bezpłatnych materiałów edukacyjnych, webinariów i seminariów.

Dowiedz się więcej

^Łącznie 60 nagród w ostatnich dwóch latach. Wybrane nagrody: wyróżnienie za unikalne cechy platformy transakcyjnej (Best Trading Platform Features) oraz za najlepszą platformę mobilną (Best Mobile Platform) od Investment Trends 2015 UK Leveraged Trading Report. Najlepszy broker CFD roku 2015 (CFD-Broker des Jahres 2015) od Brokerwahl, najlepsza platforma transakcyjna online 2014 (Best Online Trading Platform) od Shares Awards, najlepsza platforma transakcyjna online i najlepsze wykresy online 2013 (Best Online Trading Platform & Best Online Charts 2013) od Money AM.

^^Oferujemy atrakcyjne miesięczne upusty transakcyjne dla najbardziej aktywnych inwestorów, jeżeli miesięcznie spełnisz, wymaganą wartość referencyjną dla jednej klasy aktywów, zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do otrzymania miesięcznego rabatu dla wszystkich klas aktywów; obowiązują warunki promocji.

Rachunek demo

Wypróbuj transakcje CFD na wirtualnych środkach, bez ryzyka

Rachunek rzeczywisty

Uzyskaj dostęp do wszystkich naszych instrumentów, narzędzia transakcyjnych i wskaźników.

Otwórz rachunek

Straty mogą przewyższyć depozyt

DO GÓRY

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu optymalizacji korzystania z niej przez użytkownika. Aby zaakceptować pliki cookie, korzystaj z niej, tak jak dotychczas. W każdym momencie możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookie, zgodnie z naszą Polityką plików cookie. Informacje o Cookies.

Zamknij
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Straty mogą przewyższać wartość depozytu i wiązać się z koniecznością wniesienia dodatkowych wpłat. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.