78% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zajmij pozycję na MT4  

  • Otwórz bezpłatny rachunek– brak wpłaty minimalnej
  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Notowany na giełdzie w Londynie
  • Rozbudowane narzędzia do zarządzania ryzykiem i materiały edukacyjne 
CMC Markets

Chcesz przeprowadzać transakcje na akcjach? Otwórz rachunek

Tylko trzy kroki do pierwszej transakcji:

1

Wypełnij formularz

Wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut. Po 60 sekundach otrzymasz odpowiedź.

2

Zasil rachunek

Zaloguj się i zasil rachunek kartą lub przelewem bankowym.

3

Zacznij inwestować

Pobierz MT4 i zacznij inwestować na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Czym jest MetaTrader 4?

CMC Markets

MetaTrader 4 (MT4), opracowany przez MetaQuotes, jest jedną z najpopularniejszych platform transakcyjnych na świecie. Oprócz rynku Forex możesz również przeprowadzać transakcje na  kontraktach CFD na indeksy i towary.

MT4 umożliwia korzystanie ze zautomatyzowanych programów o nazwie Expert Advisors (EAs), które monitorują rynki i przeprowadzają automatyczne transakcje w Twoim imieniu.  Możesz zbudować swój własny program lub użyć istniejącego EA.

Pobierz platformę MT4 na swój komputer stacjonarny lub pobierz aplikację mobilną MT4 na iPhone'a, iPada i Androida i inwestuj gdziekolwiek jesteś.

CMC MarketsCMC Markets

Funkcje i zalety MT4

Wprowadzamy platformę MT4 jako dodatkową opcję dla naszych klientów. 
Odkryj przewagi platformy MT4:

  • Konkurencyjne spready takie jak na naszej platformie Next Generation
  • Automatyczne transakcje dzięki Expert Advisors
  • Możliwość przeglądania i kopiowania strategii innych traderów
  • Analiza rynków za pomocą szeregu zaawansowanych typów wykresów, wskaźników i narzędzi do rysowania
  • Możliwość konfiguracji i wyboru spośród 22 języków
  • Inwestuj gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji MT4 na urządzenia iPhone lub Android

Najważniejsze rynki 

CMC Markets

Dzięki MT4 możesz inwestować w kontrakty CFD na wiele popularnych par Forex, indeksów i towarów. Zajmij pozycję na 30 parach walutowych, w tym EUR / USD, GBP / USD i USD / JPY, głównych indeksach takich jak UK 100 i US 30, a także popularnych towarach, takich jak złoto, srebro i ropa naftowa (West Texas and Brent).

Jeżeli chcesz inwestować w akcje, możesz złożyć wniosek o rachunek na naszej platformie Next Generation aby uzyskać dostęp do 9000 akcji, w tym 1000 ETFów.

Rynek MT4 i szczegóły dotyczące spreadów

Pary ForexMinimalny spread (w punktach) Liczba jednostek CFD na lotaWartość minimalna (loty)Maksymalna wartość pozycji (loty)Depozyt zabezpieczający
AUD/USD0,7100 0000,01405%
EUR/GBP1,1100 0000,01203,3%
EUR/JPY1,5100 0000,01203,3%
EUR/USD0,7100 0000,01403,3%
GBP/USD0,9100 0000, 01103,3%
NZD/USD2100 0000,01203,3%
USD/CHF1,5100 0000,01205%
USD/JPY0,7100 0000,01405%
AUD/JPY1,3100 0000,01205%
AUD/NZD4,1100 0000,01105%
EUR/AUD2,4100 0000,01205%
EUR/CAD2,8100 0000,01103,3%
EUR/CHF2,5 100 0000,01203,3%
EUR/HUF25100 0000,0155%
EUR/NOK34,3100 0000,0155%
EUR/NZD5,9100 0000,01105%
EUR/PLN26100 0000,0155%
EUR/SEK4,0100 0000,0155%
GBP/AUD1,9100 0000,01203,3%
GBP/CHF2,8100 0000,01103,3%
GBP/JPY2,5100 0000,01203,3%
GBP/NZD5,0100 0000,01205%
NZD/CAD3,7100 0000,01405%
USD/CAD1,7100 0000,01203,3%
USD/HUF20100 0000,0155%
USD/NOK25100 0000,0155%
USD/PLN20100 0000,0155%
USD/SEK3100 0000,0155%
USD/SGD3100 0000,01105%
USD/TRY41,6100,0000.0155%
US Dollar Index81 0000,01105%
IndeksyMinimalny spread (w punktach)Liczba jednostek CFD na lotaWartość minimalna (loty)Maksymalna wartość pozycji (loty)Depozyt zabezpieczający
Australia 2001250,0155%
France 401100,0155%
Germany 301250,0155%
Hong Kong 505500,01210%
UK 1001100,0155%
US 301,450,0155%
US NDAQ 1001200,0155%
US SPX 5005500,01205%
Canada 6082000,01510%
China A501010,012010%
Euro 501.6100,01405%
Italy 401250,01510%
Japan 22575000,01205%
Netherlands 252,52000,01510%
Norway 2591000,011010%
Poland 201,8200,01510%
Spain 355100.01510%
Sweden 300,51000,011010%
Switzerland 204100,01510%
Towary i surowce Minimalny spread (w punktach) Liczba jednostek CFD na lotaWartość minimalna (loty)Maksymalna wartość pozycji (loty)Depozyt zabezpieczający
Ropa Brent31 0000,011010%
Ropa WTI31 0000,011010%
Złoto0,31000,01105%
Gaz ziemny0.310,0000.01110%
Pallad101000.01110%
Platyna10500.01110%
Srebro2.55,0000.01210%

Zacznij inwestować na platformie MT4

Wybrane nagrody / rankingi : tytuł Etyczna Firma 2018 przyznany przez Puls Biznesu, najlepszy w kategorii zagraniczny broker Forex roku 2017 od FxCuffs, najszybsza reakcja obsługi klienta wg. FxMag 2017, najwyższa ocena dla obsługi klienta CMC Markets w Polsce w rankingu FxMag 2017, broker roku (Financial Services Provider of the Year) od Shares Awards 2013, 2014, 2015, najlepszy broker CFD i najlepsza platforma mobilna (Best CFD Provider' & 'Best Mobile/Tablet Trading Application) od Shares Awards 2015, wyróżnienie za unikalne cechy platformy transakcyjnej (Best Trading Platform Features) oraz za najlepszą platformę mobilną (Best Mobile Platform) od Investment Trends 2015 UK Leveraged Trading Report, najlepsza platforma mobilna (Best Mobile/Tablet Application) od Online Personal Wealth Awards 2015, najlepsza obsługa klienta forexowego (Best Forex Customer Service), UK Forex Awards 2015, nagroda za edukację inwestorów (Best Investor Education) od Shares Awards 2014.

DO GÓRY

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu optymalizacji korzystania z niej przez użytkownika. Aby zaakceptować pliki cookie, korzystaj z niej, tak jak dotychczas. W każdym momencie możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookie, zgodnie z naszą Polityką plików cookie. Informacje o Cookies.

Zamknij
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 78% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.